Lviv Ecommerce Forum відбувся!

Електронній комерції в Україні бути – саме таким стало гасло форуму, що пройшов у Львові 21 травня. Більше 300-х учасників з різних куточків країни завітали на Lviv Ecommerce Forum.

Організатор: Lviv Startup Club під керівництвом бізнес-ангела Ростислава Чайки. Головний ідеолог заходу. Більше інформації – у його твіттері.

Генеральний партнер: компанія SEO-studio – лідери ринку пошукового маркетингу. Якщо Вам потрібне просування Вашого магазину – звертайтесь до SEO-studio. Залишається тільки подякувати хлопцям за підтримку та гарні доповіді, що пролунали на форумі.

Ми також дякуємо й усім іншим, хто допомагав організовувати форум, зокрема: мережі бізнес-ангелів HTBAN.org, Українській банерній мережі, потртал для бізнесу Prom.ua, BIGMIR.net. Також хотілося б відзначити Український католицький університет за комфортне і затишне приміщення та Львівську міську раду за підтримку.

Про конференцію

Lviv Ecommerce Forum проходив у чотири потоки: «Бізнес інтернет-магазинів», «Електронна комерція для підприємців», «Розробка Ecommerce-сервісів» та «Оптимізація бізнесу». Виступи були сплановані таким чином, щоби всі учасники мали змогу відвідати саме ті доповіді, котрі їм цікаві. Заради цього також було влаштовано twitter-трансляцію у вестибюлі з гарячими повідомленнями з твіттеру. Учасники мали змогу й орієнтуватись між потоками й одразу ж читати відгуки.

Що ж отримали учасники форуму?

 • Багато корисної інформації від ідеї створення інтернет-магазину до організації доставки та платежів;
 • Детальні інструкції щодо роботи з веб-аналітикою, котра дозволяє перетворювати слабкі сторони у переваги;
 • Різноманітні онлайн стратегії просування інтернет-магазинів
 • Поради щодо монетизації інтернет-сервісів;
 • Інструкції по забезпеченню співпраці з платіжними системами;
 • Розуміння нової податкової системи, саме від тих, хто її створював;
 • Спілкування в кулуарах з доповідачами та підприємцями;
 • Подарунки від доповідачів форуму: компанії «Софткей-Україна», магазину kniga.biz.ua та інш.;
 • І звісно ж, багато емоцій!


Про людей

Варто ззгадати наших доповідачів, котрим висловлюємо щиру подяку за підготовку цікавих матеріалів. А саме, Дмитрові Лаппо – за енергію та власний досвід, Денису Арисмятову та Роману Рибальченко з SEO-studio – за детальні огляди та відкритість до розмови, Ользі Горенко – за увагу до деталей, Ганні Бондарчук, що поділилась не тільки порадами а й цифрами «Софткей-Україна», Михайлу Свистуну, що порадував корисною статистикою, Алексу Рябцеву - за ідеї та напрямки, Станіславу Матюшенко - за вказані помилки, Андрію Чипиленко, що поділився власним досвідом розробки, Андрію Тимчишин-Валевському - за філософію, Роману Россову, Мураду Рогожнікову, Ларисі Гайдар-Цимбал, Руслану Савчишину - за детальний опис проблем з платіжними системами, Павлові Сидельову - за поради, Вікторії Бондар - за позитив та всім іншим, хто презентував свої доповіді.

Також слід подякувати й слухачам, котрі створювали атмосферу, задавали складні питання, активно приймали участь в обговореннях. Дуже приємно, що публіка, котра зібралась на форумі, вже мала досвід роботи в електронній комерції, що дозволило доповідачам зосередитись на більш складних та серйозних темах.

Учасники Lviv Ecommerce Forum

Учасники Lviv Ecommerce Forum

Про майбутнє

Що ми очікуємо від слухачів форуму?

 • Нові проекти. Адже ідей пролунало як у залах, так і в кулуарах дуже багато;
 • Нові імена. Вогонь в очах слухачів – гарний приклад того, що в уанеті з’являться нові зірки;
 • Розвиток партнерства. Лунали запрошення до співпраці від багатьох учасників;
 • І звісно – збільшення прибутків. Тепер підприємці більш чітко усвідомлюють як заробити, а ринок буде тільки зростати.

Відгуки інших учасників:

Коментарі:

Вікторія Бондар, KP Media:

Мені все дуже сподобалось. Особливо те, що було організовано велику кількість потоків і запрошено багато доповідачів. Кожен міг вибирати щось собі до смаку і не сидіти на доповіді тому, що “немає куди більше піти”. І взагалі, я в захваті від Львова, від місця проведення конференції та можу сказати, що тут, було більше доповідачів, ніж на «Інтернет-маркетингу» в Києві напередодні, хоча Lviv Ecommerce Forum мав досить вузьку спрямованність.
Правда, є і зауваження. Були компанії, представники яких приїхали на конференцію лише з метою «продати» свій продукт. На мою думку, це не правильно, оскільки такі заходи не є місцем для продажів, але для обміну ідеями і власним досвідом. Головне, на мою думку, що мають виносити учасники – це натхнення продовжувати далі свою справу з новими знаннями.

Мурад Рогожніков:

Зацікавлена ​​аудиторія, нові обличчя, цікаві ідеї. Саме так
пройшла львівська конференція. Ніякої провінціальщини, організація на високому рівні.

З мінусів: іноді складно було знайти приміщення, тому що там багато інших. Так, і, чотири потоки – це занадто. Можна без шкоди зручності скоротити до 2-3 потоків, що дасть можливість краще відбирати доповідачів і менше приводів для метушні з однієї аудиторії в іншу.

Загалом молодці, на наступний рік приїду обов’язково.

Одним з результатів Lviv Ecommerce Forum стало відкриття у Львові регіонального представництва SEO-Studio – лідера ринку пошукового маркетингу.

Відкриття офісу у Львові коментує Роман Рибальченко (керівник відділу інтернет-маркетингу SEO-Studio):

Попит на послуги пошукового маркетингу у Львові – високий, завдяки декільком факторам: це і готовність клієнтів розвивати локальний бізнес за допомогою інтернет, і велика кількість розробників проектів, які потребують просування проектів в Європу.

Ми їздили до Львова мінімум тричі, перед тим як відкрити представництво. І кожен раз нас дуже тепло зустрічали.

Тому сьогодні я радий, що ми відкрили вже 3-ій офіс, тим більше з таким місцевим партнером – Ростиславом Чайкою. Я вірю, що Ростислав виведе місцевий ринок на новий, ще більш якісний рівень. У нього чудово виходить розвивати і навчати ринок!

Також SEO-Studio проводить акцію з нагоди свого відкриття. Серед перших 10 клієнтів інтернет-магазинів з західного регіону буде розіграно 5 сертифікатів на 300 у.о. на SEO-просування. Взяти участь в акції – http://www.seo-studio.com.ua/zayavka.htm (Потрібно вказати регіон Львів, та “Я беру участь в акції” в додатковій інформації)

Корисна інформація

Якщо Ви не змогли послухати всі доповіді, або й взагалі пропустили зустріч – не хвилюйтесь. Ми підготували запис відео всіх доповідачів за зручною ціною.

Твіттер-трансляція події доступна за хештегом #icommlviv

Всі бажаючі, хто не потрапив на конференцію чи просто хочуть нагадати собі основні тези доповідей, можуть переглянути презентації доповідачів на Slideshare.

Публікуйте свої звіти та відгуки, нам цікаві Ваші враження. Всі відгуки будуть опубліковані у нас на сайті.

П.С. А ще, у Львові восени на Вас чекає ще більш грандіозніша подія – Lviv iCamp 2011. Форум збере всіх кращих інтернет-спеціалістів. Приєднуйтесь, ми будемо раді бачити Вас знову.

До початку конференції

днів
0
-29
-6
годин
-2
-2
хвилин
-4
-1
секунд
-5
-7
[email protected]

+38 (099) 704 65 72