ОРГАНІЗАТОР

startupline_logo1

StartUpLine – на цьому ресурсі можна знайти статті про взаємовідносини великих технологічних компаній, таких як Google чи Facebook, ми пишемо про Ігри, Мобільні, Гаджети, Соціальні мережі, звіти з подій присвячених інтернету і стартапам, венчурний капітал, історії успіху та інтерв’ю з нашими стартапщиками.

 

ЗОЛОТІ ПАРТНЕРИ

logo_lviv

Для того, щоб створювати по-справжньому хороший продукт потрібно любити свою справу і повністю віддаватися йому. Це головний і основний критерій за яким відбираються працівники в команду TemplateMonster Russia. Щодня ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб ви отримали чудовий продукт і розвивалися далі разом з нами.

На сьогоднішній день кількість продуктів у каталозі нашого супермаркету шаблонів і готових сайтів підбирається до 40000 штук. У світі немає виробника з таким же багатим і якісним послужним списком. Ми пишаємося своєю причетністю до величезної сім’ї TemplateMonster.

seo-studio

SEO-Studio – лідируюче агентство в сегменті пошукового маркетингу України. Працює на ринку інтернет-маркетингу з 2006 року.

Стратегічний напрямок компанії – інтернет-магазини, під них розробляються унікальні продукти модельного просування в SEO і контекстній рекламі, інструменти автоматизованої аналітики ефективності. Клієнти SEO-Studio отримують максимум конверсійного трафіку їх основне завдання перетворити цей трафік в продажу, в чому компанія надає комплексний консалтинг з налаштування бізнес-процесів.

На даний момент в постійній роботі SEO-Studio 780 проектів, серед яких безліч відомих українських та міжнародних брендів: найбільші інтернет-магазини, сайти відомих корпорацій, провідні будівельні компанії, туристичний бізнес, банки і підприємства фінансового сектору, представники ринку нерухомості та багато інших.

Компанія SEO-Studio – сертифікований партнер Google AdWords і Яндекс Директ. Також співробітники мають сертифікати Google Аnalytics Qualified Individual.

 

БІЗНЕС-ПАРТНЕР

Prom.ua – це всеукраїнський торговий центр в інтернеті, унікальний для України торгівельний портал з конструктором сайтів. Prom.ua дозволяє покупцям вибрати з величезної кількості пропозицій, а компаніям розмістити інформацію про послуги, товари і послуги.

Портал розпочав свою роботу в лютому 2008 року, а в 2009 році увійшов до холдингу Allegro Group – найбільшу компанію в галузі електронної комерції в Центральній і Східній Європі.

Сьогодні на платформі порталу Prom.ua створили свої сайти більше 200 000 компаній. З них більше 90 000 українських компаній активно користуються сервісом і розмістили близько 2,2 мільйона товарів і послуг різної спрямованості в каталозі Prom.ua. Щодня на порталі реєструється близько 1 000 нових компаній, ресурс відвідують в середньому 350 000 користувачів.

 

МЕДІА-ПАРТНЕР

image001

Українська Банерна Мережа – сервіс, який дозволяє здійснити банерну рекламу в Інтернет на більш ніж 20 000 українських сайтів, з будь-яким націлених (тематичним, географічним, тимчасовим).

Мережа надає можливість розрекламувати будь-який ресурс, двома способами:

  • Безкоштовно – за допомогою банерообміну між сайтами-учасниками мережі.
  • Платно – купівля потрібної кількості банеропоказів.

Перевага – більш масована банерна реклама сайту з розширеними налаштуваннями банерів.

Ефективна банерна реклама забезпечується гнучкими налаштуваннями і сервісами мережі, великим охопленням української аудиторії і широким вибором форматів банерів.

 

КВІТКОВИЙ ПАРТНЕР

UFL – швидкозростаюча компанія східної Європи, що спеціалізується на привітаннях квітами на території СНД. Маючи представництва в Москві, Санкт-Петербурзі, Києві, Мінську, Алматі, Кишиневі та інших великих містах колишнього Радянського Союзу ми забезпечуємо якісну доставку квітів день в день на всій російськомовної території. Широка мережа партнерів з більш ніж 1000 флористів кожен день працюють для того, щоб доставити поздоровлення найвищої якості. Ось уже 9 років наша компанія творить особливі квіткові композиції для того, щоб привітати особливих людей. Спеціально для Вас працює цілодобова онлайн підтримка, а також гарячі лінії в таких країнах: США, Канада, Німеччина, Італія, Франція, Ізраїль, Туреччина. Діє міжнародна доставка в більш ніж 200 країн світу.

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

image_cms-logo-(1) Logo ukrbasiness turboseo
exeo 150x75 Aweb_150 artjoker
MB ProstoWeb

До початку конференції

днів
0
2
годин
1
0
хвилин
5
3
секунд
2
8
[email protected]

+38 (099) 704 65 72