+38 (099) 704 65 72 [email protected]
Анна Боднарчук – директор ТОВ “Софткей-Україна”.

З квітня 2007 є директором Cупермаркету ліцензійного програмного забезпечення “Софткей-Україна” і відповідає за роботу компанії в області продажів, маркетингу і просування проекту в Україні.
 
У цьому їй допомагає більш ніж 12-річний досвід роботи в області маркетингу, управління продажами і розвитку бізнесу в сфері інформаційних технологій і консалтингу.
 
Анна Боднарчук є автором більше 200 статей в ЗМІ (ділових, суспільно-політичних, спеціалізованих). Модератор і доповідач конференцій, круглих столів та презентацій.

Назва доповіді: “Мільйони гривень на вашому розрахунковому рахунку. Як залучити й утримати клієнтів інтернет-магазину?!”.

Секція: Електронна торгівля

Рівень доповіді: Середній

Основні тези доповіді:

    На сьогоднішній день у компанії Softkey близько 8 000 000 замовлень. Хочете дізнатися, як вузькоспеціалізований інтернет-магазин ліцензійного програмного забезпечення досяг таких результатів? Цікаво, як саме ми залучаємо нових клієнтів і утримуємо існуючих? Готові почути, які ефективні інструменти на сьогоднішній день використовує наш відділ маркетингу, а які – відділ продажів? Готуйте блокноти! Тільки практичні поради протягом 30 хвилин!