+38 (099) 704 65 72 [email protected]

Юрій Буділов – CEO в Netinum.

Юрій засновник та CEO агенції інтернет-маркетингу “Netinum”. Практичний досвід просування бізнесу у соціальних мережах з 2009 року. Практичний досвід побудування комплексний стратегій інтернет-маркетингу із 2012 року. У портфоліо компанії понад 60 практичних клієнтських проектів, та більше 30 проектів у роботі у нинішній час.

Основні напрямки роботи:

  • Створення сайтів
  • SEO
  • PPC
  • SMM/SMO

Тема доповіді: “Як побудувати стратегію просування бінесу у соціальних мережах. “Стратегія присутності” VS “стратегія залучення аудиторії””.

Опис доповіді:

Починаючи рух на шляху просування свого бізнесу у соціальних мережах, кожен другий підприємець використову бюджет не за призначенням. Як наслідок – “Ваше СеМеМе не працює” та загальне розчарування напрямком Digital Marketing.
Мета мого виступу – показати максимально короткий шлях від початку роботи до тісного контакту з аудиторією бізнесу у соціальніх мережах.
Поговоримо про повторне використання найціннішого трафіку – що надходить завдяки налаштуванню PPC та SEO-оптимізації – та взаємодії з цією аудиторією у найпоширенніших мережах.